Vločkovač EXTRA - tekutý 1 l (1,3 kg)

Kód: 184
Neohodnoceno
Značka: Sparkly POOL
99 Kč 81,82 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
25.6.2024
Položka byla vyprodána…

Vločkovač extra je vysoce účinný tekutý bezchlorový přípravek, který použijeme, když je zakalená bílá až mléčná voda v bazénu nebo koupacím sudu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

VLOČKOVAČ EXTRA,

je VYSOCE ÚČINNÝ (velmi silný) tekutý přípravek určený k odstranění zákalů a mechanických nečistot vyskytujících se v bazénové vodě. Velmi vhodné je použití po likvidaci přemnožených řas. Dezinfekční přípravky určené k likvidaci organických nečistot nejsou schopné zajistit jejich vysrážení na dno nebo usazení ve filtraci. V bazénové vodě se pak tvoří zákal i přesto, že již neobsahuje živé bakterie. Tento přípravek na sebe dokáže navázat i ty nejmenší nečistoty, utvoří z nich větší částice (vločky) a zajistí jejich zachycení ve filtrační jednotce nebo je vysráží na dno, kde je jednoduše vysajete. Proto je vločkování velmi důležitým krokem při údržbě bazénové vody. Celkově také zvyšuje efektivitu filtračního zařízení, proto doporučujeme preventivně používat 1 krát týdně. Díky přípravku VLOČKOVAČ EXTRA dosáhnete jiskrně čisté vody ve vašem bazénu nebo koupacím sudu. 

DÁVKOVÁNÍ:

Preventivní dávka (1 krát týdně) i dávka při zákalu vody je shodná. 

Na každý 1 m3 (1000 l) objemu vody v bazénu dávkujte 6 - 7 ml tohoto přípravku. Dávkování je orientační, přesné dávkování je závislé na provozních podmínkách bazénu.

Používejte tento přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

PARAMETRY PRODUKTU
Balení - hmotnost/obsah 1 l
Forma přípravku kapalina
Možnosti využití vločkování nečistot, odstranění zákalu, zvýšení účinnosti filtrace