VLNĚNÁ DEKA KUUSI 130X200, ŠEDÁ

Kód: 529
Neohodnoceno
3 300 Kč 2 727,27 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kvalitní deka Kuusi ze 100% čisté střižní vlny v šedo-bílém provedení. Krásný motiv zasněženého jehličnatého lesa navrhl pro Lapuan Kankurit známý japonský designér Masaru Suzuki. Deka zútulní váš domov a pokud se do ní zachumláte, skvěle vás zahřeje. Můžete ji použít i jako přehoz postele nebo pléd na pohovku. Z jedné strany je deka tmavá se světlou kresbou, na druhé je naopak světlý podklad a kresba tmavá. 

ROZMĚRY
130x200 cm

MATERIÁL
100% jihoamerická čistá střižní vlna

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Ruční praní na 30°C nebo suché čištění.

DESIGNER

Masaru Suzuki

MASARU SUZUKI
Známý japonský designér Masaru Suzuki tvoří po celém světě, s finským výrobcem Lapuan Kankurit spolupracuje od roku 2009, navrhoval také pro Marimekko. Jeho promyšlený design je dobře známý nejen v rodném Japonsku, ale právě také ve Finsku, ke skandinávskému designu má totiž velmi blízko. Inspiruje se přírodními motivy, které jsou často hlavním motivem jeho návrhů.

Lapuan Kankurit

Historie Lapuan Kankurit se začala psát v roce 1917, tedy v době vzniku samostatného Finska. Od té doby je rodinná textilka v městečku Lapua vedena již čtvrtou generací a každý metr tkaniny vypráví unikátní příběh finského tkalcovského řemesla. Kombinace moderní techniky a kreativity nejlepších finských designérů má úžasné výsledky - třeba textilní saunové doplňky, krásné vlněné deky nebo exkluzivní ubrusy.

Lapuan KankuritLapuan KankuritLapuan Kankurit