VLNĚNÁ DEKA AINO 130X170, ŠEDO-ČERVENÁ

Kód: 526
Neohodnoceno
4 132 Kč 3 414,88 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vlněná deka Aino v typickém skandinávském stylu má jednoduchý vzor a příjemnou nerušivou šedou barvu. Jemné červené proužky jí dodávají jiskru. Můžete se do ní zabalit během dlouhých zimních večerů, chladných letních nocí na terase nebo ji můžete použít jako designovou přikrývku na pohovku nebo křeslo. Měkoučkou deku Aino vyrobenou z kvalitní čisté střižní vlny si zkrátka zamilujete na první dotek.

ROZMĚRY
130x170 cm + třásně

MATERIÁL
100% jihoamerická čistá střižní vlna

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Ruční praní na 30°C nebo suché čištění.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland.

Made in Finland

DESIGNER

Marja Rautiainen

MARJA RAUTIAINEN
Design navrhla Marja Rautiainen, která je klíčem k úspěchu výrobce Lapuan Kankurit. Představuje novou, otevřenou generaci finských návrhářů. Ve své práci využívá silné profesní dovednosti a vášeň pro finské textilní tradice. Marja stojí za neúspěšnějšími motivy Lapuan Kankurit a její dílo silně ovlivňuje současný finský textilní design.

Lapuan Kankurit

Historie Lapuan Kankurit se začala psát v roce 1917, tedy v době vzniku samostatného Finska. Od té doby je rodinná textilka v městečku Lapua vedena již čtvrtou generací a každý metr tkaniny vypráví unikátní příběh finského tkalcovského řemesla. Kombinace moderní techniky a kreativity nejlepších finských designérů má úžasné výsledky - třeba textilní saunové doplňky, krásné vlněné deky nebo exkluzivní ubrusy.

Lapuan KankuritLapuan KankuritLapuan Kankurit