TURBAN NA VLASY KIVI, TMAVĚ ŠEDÝ

Kód: 430
Neohodnoceno
1 107 Kč 914,88 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Turban na vlasy Kivi z kvalitního lněného froté, biobavlny a tenclu vysuší po koupeli vaše vlasy a udrží vaši hlavu v teple. Turban má praktické zapínání na knoflík.

ROZMĚRY
65x30 cm

MATERIÁL
55% lněné froté (len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®), 32% biobavlna, 13% tencel

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 60°C.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

 

 

 

DESIGNER

Elina Helenius

ELINA HELENIUS
Přední finská návrhářka vystudovala prestižní Aalto University v Helsinkách. Přes 25 let pracovala pro různé značky jako textilní designérka a svoje zkušenosti nyní přináší do Lapuan Kankurit, kde spolupracuje na nových kolekcích od roku 2018. Její motivy často interpretují finskou přírodu, ze které ráda čerpá inspiraci pro svůj nadčasový severský styl.

Lapuan Kankurit

Historie Lapuan Kankurit se začala psát v roce 1917, tedy v době vzniku samostatného Finska. Od té doby je rodinná textilka v městečku Lapua vedena již čtvrtou generací a každý metr tkaniny vypráví unikátní příběh finského tkalcovského řemesla. Kombinace moderní techniky a kreativity nejlepších finských designérů má úžasné výsledky - třeba textilní saunové doplňky, krásné vlněné deky nebo exkluzivní ubrusy.

Lapuan KankuritLapuan KankuritLapuan Kankurit