TAŠKA SAIMAANNORPPA 30x35, BÍLO-ŠEDÁ

Kód: 511
Neohodnoceno
997 Kč 823,97 Kč bez DPH
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Severská příroda a naše životní prostředí jsou pro Lapuan Kankurit vzácné, a proto se nyní podílíme na fundraisingu pro finskou asociaci na ochranu přírody Suomen luonnonsuojeluliitto na ochranu tuleně kroužkovaného, ​​ohroženého tuleně žijícího v jezeře Saimaa ve Finsku. SAIMAANNORPPA, finskou verzi „leopardího vzoru“, navrhla Kaarina Tiainen a řada zahrnuje saunové textilie, jako jsou saunové potahy, saunové polštáře a vyprané lněné ručníky, stejně jako vlněné přikrývky a termofory. Psst! Potisk každé láhve s horkou vodou je mírně odlišný, stejně jako každá prstencová pečeť Saimaa.

 

Produkty zahrnují tkané logo Save the Saimaa Ringed Seal a Lapuan Kankurit daruje Suomen luonnonsuojeluliitto pevnou částku za každý dodaný produkt. Příspěvek za každou tašku je 1,60 €.

Tento produkt je vyroben z lnu a bio-organické bavlny. Len se pěstuje v Normandii v Evropě a je to sledovatelná 100% evropská dlouhá hlavní lněná příze Masters of Linen. Všechny příze jsou předené a barvené v Evropě podle předpisů REACH a splňují požadavky certifikátu ÖKO-TEX.


Naší strategií je být zodpovědný za celou výrobu od příze až po hotové výrobky. Hlavní část celé naší produkce je vyrobena ve vlastní tkalcovně v Lapua.


Vývoj produktů, nákup materiálu, programování tkalcovských stavů a ​​design, stejně jako snování, tkaní, konečná úprava a kontrola tkanin se provádí v Lapua v naší vlastní tkalcovně. Šití se provádí převážně v naší vlastní dceřiné šicí společnosti v Litvě nebo ve vlastní tkalcovně v Lapua. Příslušenství pochází z Evropy, především z Finska. Země původu je Finsko.

Lapuan Kankurit

Historie Lapuan Kankurit se začala psát v roce 1917, tedy v době vzniku samostatného Finska. Od té doby je rodinná textilka v městečku Lapua vedena již čtvrtou generací a každý metr tkaniny vypráví unikátní příběh finského tkalcovského řemesla. Kombinace moderní techniky a kreativity nejlepších finských designérů má úžasné výsledky - třeba textilní saunové doplňky, krásné vlněné deky nebo exkluzivní ubrusy.

Lapuan KankuritLapuan KankuritLapuan Kankurit