TAŠKA KOIVU 28X33, ČERNO-BÍLÁ

Kód: 433
Neohodnoceno
829 Kč 685,12 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická taška Koivu s krásným motivem březových kmenů vám pomůže třeba s drobnými doplňky do sauny, stejně tak dobře s ní můžete ale vyrazit i na nákup nebo do ní odkládat časopisy.

Taška je ideálním doplňkem k podložkám, polštářům a žínkám do sauny z kolekce Koivu. Můžete do ní ukrýt třeba mýdlo, žínku, láhev s vodou, aby vám byly při relaxaci po ruce. Vyvážené spojení lnu a bavlny dodává tešce výbornou pevnost a odolnost proti oděru.

ROZMĚRY
28x33 cm

MATERIÁL
50% len, 50% biobavlna

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

DESIGNER

Marja Rautiainen

MARJA RAUTIAINEN
Design navrhla Marja Rautiainen, která je klíčem k úspěchu výrobce Lapuan Kankurit. Představuje novou, otevřenou generaci finských návrhářů. Ve své práci využívá silné profesní dovednosti a vášeň pro finské textilní tradice. Marja stojí za neúspěšnějšími motivy Lapuan Kankurit a její dílo silně ovlivňuje

Lapuan Kankurit

Historie Lapuan Kankurit se začala psát v roce 1917, tedy v době vzniku samostatného Finska. Od té doby je rodinná textilka v městečku Lapua vedena již čtvrtou generací a každý metr tkaniny vypráví unikátní příběh finského tkalcovského řemesla. Kombinace moderní techniky a kreativity nejlepších finských designérů má úžasné výsledky - třeba textilní saunové doplňky, krásné vlněné deky nebo exkluzivní ubrusy.

Lapuan KankuritLapuan KankuritLapuan Kankurit