RUČNÍK TERVA, RUČNÍK TERVA, ŠEDÝ

Kód: 495
Neohodnoceno
2 214 Kč 1 829,75 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nové složení ze lnu, tenclu a bavlny řadí ručník Terva mezi oblíbené pomocníky ve vaší koupelně. Je na dotyk jemnější, rychle schne a má vynikající savost. Ručník Terva si zkrátka zamilujete hned při prvním použití.

ROZMĚRY
Ručník se vyrábí v rozměrech  85x180 cm.

MATERIÁL
43% tencel, 39% len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®, 18% biobavlna

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 60°C.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

DESIGNER

Anu Leinonen

ANU LEINONEN
Designérka Anu Leinonen je autorkou řady textilií do kuchyně a koupelny pod značkou Lapuan Kankurit. Její osobitý styl je založený na čistotě, jednoduchosti a přírodních materiálech. Anu je absolventkou Institutu designu ve finském Lahti. Později zdokonalovala svoje profesní nadání v Paříži v Centre de fomation des Modélistes a pracovala i pro francouzskou oděvní společnost, kde navrhla vlastní kolekci.

Lapuan Kankurit

Historie Lapuan Kankurit se začala psát v roce 1917, tedy v době vzniku samostatného Finska. Od té doby je rodinná textilka v městečku Lapua vedena již čtvrtou generací a každý metr tkaniny vypráví unikátní příběh finského tkalcovského řemesla. Kombinace moderní techniky a kreativity nejlepších finských designérů má úžasné výsledky - třeba textilní saunové doplňky, krásné vlněné deky nebo exkluzivní ubrusy.

Lapuan KankuritLapuan KankuritLapuan Kankurit