PŘÍRODNÍ MÝDLO VEJCE ORLA ZLÁTEHO 85G, JEHLIČNATÝ LES

Kód: 394
Neohodnoceno
Značka: Aamumaa
585 Kč 483,47 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní mýdlo ze surovin panenské finské přírody ve tvaru vejce orla zlatého omámí vaše smysly vůní jehličnatého lesa. Úžasný dárek s myšlenkou, který navíc pomáhá chránit přírodu. Uhnízděné v hoblinkách v šuplíku dárkové krabičky z recyklovaných materiálů má mýdlo uvolňující vůni jehličnatého lesa. Extrakt ze semen jalovce, černého smrku a borovice vám dodají pocit uvolnění a relaxace, takže se budete po koupeli cítit jako znovuzrození. V dárkové krabičce je přibalený i speciální dřevěný stojánek.

Nákupem mýdla přispíváte na ohrožené druhy částkou €0,50.

HMOTNOST
85 g

SLOŽENÍ
Olivový olej, kokosový olej, voda, bambucké máslo, včelí vosk, extrakt z listů rozmarýnu, olej z černého smrku, olej z jalovcových semínek, olej z borovice, bobule jalovce, vitamín E.

DESIGNER

Kristiina Nevakivi

KRISTIINA NEVAKIVI
Zakladatelka a hlavní designérka značky Aamumaa miluje přírodu a ráda se jí nejen inspiruje, ale také ji poctivě chrání - ekologickou výrobou, recyklovanými materiály, použitím přírodních surovin a v neposlední řadě také příspěvkem do světového fondu na ochranu přírody WWF z každého prodaného výrobku. Kristiina zkrátka přírodou žije a stejně jako ona miluje divočinu, vy budete milovat její poctivá přírodní mýdla.