PŘÍRODNÍ MÝDLO SE STOPOU MEDVÍDĚTE 85G, JALOVEC SMRK

Kód: 361
Neohodnoceno
Značka: Aamumaa
459 Kč 379,34 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

řírodní mýdlo ze surovin panenské finské přírody s autentickým otiskem stopy medvíděte omámí vaše smysly vůní jehličí. Úžasný dárek s myšlenkou, který navíc pomáhá chránit přírodu. Uhnízděné v šuplíku dárkové krabičky z recyklovaných materiálů má mýdlo uvolňující vůni jalovce a smrku. Olej ze semen jalovce a černého smrku vám dá pocit uvolnění a relaxace, takže se budete po koupeli cítit jako znovuzrození.

Nákupem mýdla přispíváte na ohrožené druhy částkou €0,50.

K mýdlu doporučujeme praktický dřevěný stojánek Aamumaa, který nechá vyniknout zvířecí stopě a také pomáhá mýdlo po použití rychle vysušit.

HMOTNOST
85 g

SLOŽENÍ
Olivový olej, voda, kokosový olej, bambucké máslo, včelí vosk, olej z černého smrku, olej z jalovcových semínek, vitamín E, mineralní pigment.

DESIGNER

Kristiina Nevakivi

KRISTIINA NEVAKIVI
Zakladatelka a hlavní designérka značky Aamumaa miluje přírodu a ráda se jí nejen inspiruje, ale také ji poctivě chrání - ekologickou výrobou, recyklovanými materiály, použitím přírodních surovin a v neposlední řadě také příspěvkem do světového fondu na ochranu přírody WWF z každého prodaného výrobku. Kristiina zkrátka přírodou žije a stejně jako ona miluje divočinu, vy budete milovat její poctivá přírodní mýdla.