PŘÍRODNÍ MÝDLO S TULENĚM 85G, JALOVEC ROZMARÝN

Kód: 391
Neohodnoceno
Značka: Aamumaa
459 Kč 379,34 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní mýdlo ze surovin panenské finské přírody s tuleněm kroužkovaným omámí vaše smysly vůní jalovce a rozmarýnu. Úžasný dárek s myšlenkou, který navíc pomáhá chránit přírodu. Uhnízděné v šuplíku dárkové krabičky z recyklovaných materiálů má mýdlo uvolňující vůni. Olej ze semen jalovce a rozmarýnu vám dá pocit uvolnění a relaxace, takže se budete po koupeli cítit jako znovuzrození.

Motiv nebyl vybraný náhodou, tuleň kroužkový saimaa je ohroženým druhem, který žije výhradně v jezeře Saimaa ve Finsku a na světě zbývá posledních 400 jedinců. Nákupem mýdla přispíváte na ohrožené druhy částkou €0,50.

K mýdlu doporučujeme praktický dřevěný stojánek Aamumaa, který nechá vyniknout zvířecí stopě a také pomáhá mýdlo po použití rychle vysušit.

HMOTNOST
85 g

SLOŽENÍ
Olivový olej, kokosový olej, voda, bambucké máslo, včelí vosk, rozmarýn - extrakt z listů a olej, olej z jalovcových semínek, vitamín E, mineralní pigment.

DESIGNER

Kristiina Nevakivi

KRISTIINA NEVAKIVI
Zakladatelka a hlavní designérka značky Aamumaa miluje přírodu a ráda se jí nejen inspiruje, ale také ji poctivě chrání - ekologickou výrobou, recyklovanými materiály, použitím přírodních surovin a v neposlední řadě také příspěvkem do světového fondu na ochranu přírody WWF z každého prodaného výrobku. Kristiina zkrátka přírodou žije a stejně jako ona miluje divočinu, vy budete milovat její poctivá přírodní mýdla.