POLŠTÁŘ DO SAUNY OTSO, LEN-ČERNÝ

Kód: 460
Neohodnoceno
829 Kč 685,12 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Polštář do sauny z prvotřídního lnu a biobavlny nese propracovaný motiv medvědů Otso, který pro Lapuan Kankurit navrhla finská designérka Ulla Vahteri.

Polštář do sauny zvýší vaše pohodlí při saunování. Vyvážené spojení lnu a bavlny dodává polštářům Lapuan Kankurit výbornou pevnost a odolnost proti oděru a zároveň schopnost sát značné množství potu. Výrobky ze lnu jsou na dotyk chladné, což v sauně určitě oceníte.

ROZMĚRY
20x45 cm

MATERIÁL
60% biobavlna, 40% len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®, výplň recyklované nehořlavé textilní vlákno

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C.

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

DESIGNER

Ulla Vahteri

ULLA VAHTERI
Ulla je všestranná textilní návrhářka, která při vytváření vzorů hledá novost tím, že přemění zdánlivě skryté detaily na poutavé vizuály. Naplňuje svou vášeň pro ilustrativní vyprávění příběhů a ve své práci ráda vytváří imaginární světy.

Lapuan Kankurit

Historie Lapuan Kankurit se začala psát v roce 1917, tedy v době vzniku samostatného Finska. Od té doby je rodinná textilka v městečku Lapua vedena již čtvrtou generací a každý metr tkaniny vypráví unikátní příběh finského tkalcovského řemesla. Kombinace moderní techniky a kreativity nejlepších finských designérů má úžasné výsledky - třeba textilní saunové doplňky, krásné vlněné deky nebo exkluzivní ubrusy.

Lapuan KankuritLapuan KankuritLapuan Kankurit