pH plus tekutý 3 l (4,5 kg)

Kód: 203
Neohodnoceno
Značka: Sparkly POOL
339 Kč –11 %
pH plus tekutý 3 l (4,5 kg)
339 Kč –11 % 299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)

pH plus tekutý je bezchlorový přípravek, který použijeme v případě, kdy je nutné upravit, zvýšit nízké pH vody v bazénu nebo koupacím sudu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

pH PLUS TEKUTÝ,

je kapalný přípravek určený k zvýšení hodnoty pH vody v bazénu nebo koupacím sudu. Pro správné a úspěšné ošetřování vody je hodnota pH velmi důležitá. Správné pH vody v bazénu nebo koupacím sudu se nachází v rozmezí 6,8 - 7,6. V tomto rozmezí je zaručeno nejúčinnější působení dezinfekčních přípravků bez vedlejších vlivů. 

Nízké nebo vysoké pH vody v bazénu nebo koupacím sudu (tedy nesprávné) způsobuje podráždění očí
a sliznic. Ve vodě se tvoří zelený nebo bílý až mléčný zákal, a to také z důvodu již zmíněné snížené účinnosti dezinfekce chlorové, stejně tak i bezchlorové nebo slanou vodou.

Vysoká hodnota pH vody v bazénu nebo koupacím sudu  způsobuje zvyšující se obsah škodlivého vázaného chloru, taková voda většinou velmi zapáchá chlorem.  

Nízká hodnota pH vody v bazénu nebo koupacím sudu  způsobuje blednutí barev materiálů, ze kterých je bazén vyroben, korozi kovových součástí bazénu a betonu v okolí bazénu.

DÁVKOVÁNÍ:

Pro zvýšení hodnoty pH vody o 0,2 se použije na každý 1 m3 (1000 l) objemu vody v bazénu nebo koupacím sudu 10 - 20 ml tohoto přípravku. Dávkování je orientační, přesné dávkování je závislé na tvrdosti vody a na provozních podmínkách bazénu. Tvrdá voda vyžaduje větší množství přípravku, měkká voda méně.

Používejte tento přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

PARAMETRY PRODUKTU
Balení - hmotnost/obsah 3 l
Forma přípravku kapalina
Možnosti využití zvýší hodnotu pH, zamezí podráždění očí a pokožky, zajistí správnou funkci ostatních přípravků