pH mínus tekutý 1 l (1,3 kg)

Kód: 208
Neohodnoceno
Značka: Sparkly POOL
109 Kč –18 %
pH mínus tekutý 1 l (1,3 kg)
109 Kč –18 % 89 Kč 73,55 Kč bez DPH
Skladem (6 ks)

pH mínus tekutý je bezchlorový přípravek, který použijeme v případě, kdy je nutné upravit, snížit vysoké pH vody v bazénu nebo koupacím sudu

Detailní informace

Detailní popis produktu

pH MÍNUS TEKUTÝ,

je kapalný přípravek určený k snížení hodnoty pH bazénové vody. Pro správné a úspěšné ošetřování bazénové vody je hodnota pH velmi důležitá. Správné pH vody v bazénu nebo koupacím sudu se nachází v rozmezí 6,8 - 7,6. V tomto rozmezí je zaručeno nejúčinnější působení dezinfekčních přípravků bez vedlejších vlivů. Nízké nebo vysoké pH vody v bazénu nebo koupacím sudu (tedy nesprávné) způsobuje podráždění očí a sliznic. Ve vodě se tvoří zelený nebo bílý až mléčný zákal, a to také z důvodu již zmíněné snížené účinnosti dezinfekce chlorové, stejně tak i bezchlorové nebo slanou vodou.

Vysoká hodnota pH vody v bazénu nebo koupacím sudu způsobuje zvyšující se obsah škodlivého vázaného chloru, taková voda většinou velmi zapáchá chlorem.  

Nízká hodnota pH vody v bazénu nebo koupacím sudu způsobuje blednutí barev materiálů, ze kterých je bazén vyroben, korozi kovových součástí bazénu a betonu v okolí bazénu.

DÁVKOVÁNÍ:

Pro snížení hodnoty pH vody o 0,2 se použije na každý 1 m3 (1000 l) objemu vody v bazénu 10 - 20 ml tohoto přípravku. Dávkování je orientační, přesné dávkování je závislé na tvrdosti vody a na provozních podmínkách bazénu. Tvrdá voda vyžaduje větší množství přípravku, měkká voda méně.

Používejte tento přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

PARAMETRY PRODUKTU
Balení - hmotnost/obsah 1 l
Forma přípravku kapalina
Možnosti využití sníží hodnotu pH, zamezí vzniku zákalu vody