Oxi kyslíkové tablety do bazénu MAXI 200g 1 kg

Kód: 241
Neohodnoceno
Značka: Sparkly POOL
459 Kč 379,34 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Oxi kyslíkové tablety do bazénu (koupacího sudu) je přípravek bez chloru určený k celosezónnímu ošetřování bazénové vody a používá se společně s kyslíkovým aktivátorem oxi

Detailní informace

Detailní popis produktu

OXI TABLETY MAXI,

je vysoce účinný BEZCHLOROVÝ přípravek NA BÁZI AKTIVNÍHO KYSLÍKU ve formě tablet 200 g určený k celosezónnímu průběžnému ošetřování a údržbě vody ve všech typech bazénů nebo koupacích sudů. Používá se společně s přípravkem AKTIVÁTOR OXI (z řady Sparkly POOL). Aplikací OXI TABLETY MAXI lze udržet potřebnou koncentraci aktivního kyslíku ve vodě po dobu 5 - 8 dnů v bazénech o objemu 20 - 30 m3 při běžných podmínkách. Ponořením OXI TABLETY MAXI do vody dojde k jejímu rozpouštění a oxiduje tak nečistoty přítomné ve vodě. 

DÁVKOVÁNÍ:

Dávka pro průběžné ošetřování: v závislosti na provozních podmínkách bazénu (koupacího sudu), teplotě a míře znečištění vody v bazénu (koupacím sudu) aplikujte podle potřeby každých 5 - 8 dnů 1 - 2 tablety na každých 20 - 30 m3 (20 - 30 000 l) objemu vody v bazénu tak, aby koncentrace aktivního kyslíku nepřesáhla 12 mg/l, při teplotě nad 25 °C 14 mg/l.

TESTOVÁNÍ VODY V BAZÉNU (KOUPACÍHO SUDU):

Testování vody v bazénu (KOUPACÍM SUDU)na obsah aktivního kyslíku po aplikaci těchto tablet je nutné provádět testerem bazénové vody, který měří obsah účinné látky PEROXOSÍRANU DRASELNÉHO obsažené v tomto přípravku a výsledek je třeba vždy správně vynásobit!!! Kapkový tester Sparkly POOL tuto hodnotu měří a v případě naměřené hodnoty např. 1 se nejedná o obsah aktivního kyslíku, ale účinné látky, která se násobí x 20!!!!
Příklad: naměříme-li testerem hodnotu 0,5 aktivní kyslík ve vodě má hodnotu 10 mg/l.  

Používejte tento přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

PARAMETRY PRODUKTU
Balení - hmotnost/obsah 1 kg
Forma přípravku tablety 200g
Možnosti využití bezchlorové ošetření, údržba "zdravé vody" v bazénu