LNĚNÝ RUČNÍK SAIMAANNORPPA - BÍLO-ŠEDÝ

Kód: 508
Neohodnoceno
2 469 Kč 2 040,50 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Severská příroda a naše životní prostředí jsou pro Lapuan Kankurit vzácné, a proto se nyní podílíme na fundraisingu pro finskou asociaci na ochranu přírody Suomen luonnonsuojeluliitto na ochranu tuleně kroužkovaného, ​​ohroženého tuleně žijícího v jezeře Saimaa ve Finsku. Saimaannorppa, finská verze „leopardího vzoru“, je navržena Kaarinou Tiainen a řada zahrnuje saunové textilie, jako jsou potahy sedadel, saunové polštáře a vyprané lněné ručníky, stejně jako vlněné přikrývky a termofory.

Produkty zahrnují tkané logo Save the Saimaa Ringed Seal a Lapuan Kankurit daruje Suomen luonnonsuojeluliitto pevnou částku za každý dodaný produkt. Příspěvek za každý ručník 48 x 70 cm je 1 € a za každý ručník 95 x 180 cm 3,60 €.

Tento produkt je vyroben ze 100% lnu. Ekologický len se pěstuje v Normandii v Evropě a jde o 100% evropskou dlouhou střižovou lněnou přízi Masters of Linen. Všechny příze jsou předené a barvené v Evropě podle předpisů REACH a splňují požadavky certifikátu ÖKO-TEX.


Naší strategií je být zodpovědný za celou výrobu od příze až po hotové výrobky. Hlavní část celé naší produkce je vyrobena ve vlastní tkalcovně v Lapua.


Vývoj produktů, nákup materiálu, programování tkalcovských stavů a ​​design, stejně jako snování, tkaní, konečná úprava a kontrola tkanin se provádí v Lapua v naší vlastní tkalcovně. Šití se provádí převážně v naší vlastní dceřiné šicí společnosti v Litvě nebo ve vlastní tkalcovně v Lapua. Příslušenství pochází z Evropy, především z Finska. Země původu je Finsko.

Lapuan Kankurit

Historie Lapuan Kankurit se začala psát v roce 1917, tedy v době vzniku samostatného Finska. Od té doby je rodinná textilka v městečku Lapua vedena již čtvrtou generací a každý metr tkaniny vypráví unikátní příběh finského tkalcovského řemesla. Kombinace moderní techniky a kreativity nejlepších finských designérů má úžasné výsledky - třeba textilní saunové doplňky, krásné vlněné deky nebo exkluzivní ubrusy.

Lapuan KankuritLapuan KankuritLapuan Kankurit