Kyslíkový granulát oxi 5 kg

Kód: 549
Neohodnoceno
Značka: Sparkly POOL
1 699 Kč 1 404,13 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)

Kyslíkový granulát oxi do bazénu, vířivky, koupacího sudu je bez chloru určený pro celosezónní průběžné ošetřování vody a používá se v kombinaci s kyslíkovým aktivátorem oxi

Detailní informace

Detailní popis produktu

KYSLÍKOVÝ GRANULÁT OXI,

je vysoce účinný BEZCHLOROVÝ přípravek NA BÁZI AKTIVNÍHO KYSLÍKU ve formě granulátu určený k prvnímu, šokovému a celosezónnímu průběžnému ošetření a údržbě vody ve všech typech bazénů, vířivkách a koupacích sudech. Tento vysoce efektivní přípravek a voda jím ošetřená je bez chemického zápachu. Je vhodný zejména pro trpící alergickou reakcí na chlor nebo všeobecně s citlivou pokožkou, nedráždí oči ani sliznice. Používá se společně s KYSLÍKOVÝM AKTIVÁTOREM OXI (např. z řady Sparkly POOL). Aplikací do vody se přípravek KYSLÍKOVÝ GRANULÁT OXI rychle rozpouští a oxiduje nečistoty přítomné ve vodě.

DÁVKOVÁNÍ:

Dávka prvotní i šoková: 25 - 30 g na každý 1 m3 (1000 l) objemu vody v bazénu, koupacím sudu nebo vířivce.

Dávka pro průběžné ošetřování vody: 15 - 20 g každých 5 - 7 dnů na každý 1 m3 (1000 l) objemu vody v bazénu, koupacím sudu nebo vířivce.

TESTOVÁNÍ VODY V BAZÉNU NEBO KOUPACÍM SUDU:

Testování vody v bazénu nebo koupacím sudu na obsah aktivního kyslíku po aplikaci tohoto přípravku je nutné provádět testerem bazénové vody, který měří obsah účinné látky PEROXOSÍRANU DRASELNÉHO obsažené v tomto přípravku a výsledek je třeba vždy správně vynásobit!!! Kapkový tester Sparkly POOL tuto hodnotu měří a v případě naměřené hodnoty např. 1 se nejedná o obsah aktivního kyslíku, ale účinné látky, která se násobí x 20!!!!
Příklad: naměříme-li testerem hodnotu 0,5 aktivní kyslík ve vodě má hodnotu 10 mg/l. 

Používejte tento přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

PARAMETRY PRODUKTU
Balení - hmotnost/obsah 5 kg
Forma přípravku granulát
Možnosti využití šokové i průběžné bezchlorové ošetření, údržba "zdravé vody" v bazénu nebo koupacím sudu