Čistič bazénu nebo koupacího sudu- odstraňovač usazenin 1 l

Kód: 226
Neohodnoceno
Značka: Sparkly POOL
209 Kč –19 %
Čistič bazénu nebo koupacího sudu- odstraňovač usazenin 1 l
209 Kč –19 % 169 Kč 139,67 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
25.7.2024
Položka byla vyprodána…

Čistič bazénu (koupacího sudu) – odstraňovač usazenin Sparkly POOL je vysoce účinný čistící bezchlorový prostředek určený do bazénu (koupacího sudu) se sladkou i slanou vodou

Detailní informace

Detailní popis produktu

ODSTRAŇOVAČ USAZENIN Z BAZÉNU,

je vysoce účinný tekutý přípravek určený k odstranění i letitých usazenin z bazénu nebo koupacího sudu, které jsou způsobené především zvýšeným obsahem vápenatých a hořečnatých solí (vodní kámen), stejně tak i zvýšeným obsahem železa a manganu ve vodě použité k napuštění bazénu nebo koupacího sudu, ať už vodou studniční nebo z vodovodního řadu. Účinná látka tohoto přípravku zajistí rozpuštění usazenin jakéhokoliv minerálního původu, na které se přichycují nečistoty, které následně podporují růst řas a bakterií. Rozpuštěním usazenin, ke kterému dojde také v celém cirkulačním potrubí a filtrační jednotce vašeho bazénu způsobí tento přípravek zákal vody, a proto se doporučuje použít alespoň 2 měsíce před zahájením koupací sezóny nebo před zazimováním bazénu. Voda ošetřená tímto přípravkem se nevypouští. Změkčuje vodu a brání následnému usazování vodního kamene na stěnách, v potrubí a filtrační jednotce bazénu.

NÁVOD K POUŽITÍ:

1. Před aplikací přípravku nejprve zkontrolujte hodnotu pH příslušným testerem - Sparkly POOL, upravte hodnotu pH bazénové vody do rozmezí 6,8 - 7,2 pomocí přípravků pH PLUS nebo pH MÍNUS (např. z řady Sparkly POOL).

2. Potřebné množství přípravku rozřeďte v plastové nádobě s vodou (o objemu 5 - 10 l) a rovnoměrně aplikujte (vlévejte) do vody podél okraje a po celém obvodu bazénu, případně jej pozvolna nalévejte přímo do skimmeru vašeho bazénu. PŘÍPRAVEK SE PŘIDÁVÁ ZÁSADNĚ DO VODY, NIKDY NE NAOPAK!

3. Zapněte filtrační zařízení, aby došlo k dokonalému promísení přípravku v bazénu alespoň po dobu 6 hodin (dokonalé promísení je závislé na výkonu vašeho filtračního zařízení a objemu vody). V době aplikace i po dobu promísení přípravku nesmí být nikdo v bazénu přítomen.

4. Filtrační zařízení je nezbytně nutné ponechat v chodu alespoň 30 minut denně po dobu 2 - 4 týdnů.

5. Po uplynutí této doby se doporučuje použít přípravek VLOČKOVAČ, VLOČKOVAČ EXTRA nebo PROJASŇOVAČ EXTRA (z řady Sparkly POOL), který zákal způsobený tímto přípravkem odstraní a vyvločkuje na dno bazénu, ze kterého je nutné jej vysát mimo cirkulační systém bazénu tzn. do odpadu. Váš bazén bude opět jako nový a voda v něm bude jiskrná a průzračně čistá.  

DÁVKOVÁNÍ:

Aplikujte 150 - 200 ml přípravku na každý 1 m3 (1000 l) objemu vody v bazénu.

Používejte tento přípravek bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu.

PARAMETRY PRODUKTU
Balení - hmotnost/obsah 1 l
Forma přípravku kapalina
Možnosti využití změkčení vody, odstranění usazenin, brání tvorbě zákalu vody