ČEPICE DO SAUNY MERI, TMAVĚ BÉŽOVÁ

Kód: 427
Neohodnoceno
829 Kč 685,12 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Luxusní čepice do sauny Meri z kvalitního lnu a bavlny vám bude dobrým společníkem pro chvíle relaxace. Čepice do sauny chrání vaši hlavu proti přehřívání a navíc díky jednoduchému střihu působí přirozeně.

Klobouk do sauny vás udrží v pohodlí během saunování ve finské i parní sauně, kde je důležité dobře chránit hlavu proti přehřátí. Zároveň udržuje v bezpečí vaše vlasy, kterým tak nehrozí v sauně poškození vlivem vysoké teploty. Univerzální velikost padne jak dospělým, tak i dětem.

Kvalitní len a bavlna, ze kterých je čepice do sauny vyrobená, jsou velmi odolné a navíc jejich hrubší povrch pomáhá prokrvovat vaši pokožku.

Čepice je dostupná také ve světlém odstínu.

VELIKOST
Univerzální velikost

MATERIÁL
70% lněné froté (len vypěstovaný v Normandii s certifikátem ÖKO-TEX®), 30% biobavlna

POKYNY K ÚDRŽBĚ
Perte na 40°C nebo 60°C. Materiál se může při prvním praní srazit až o 10%. 

VYROBENO VE FINSKU
Vyrobeno ve Finsku s ochranným symbolem Made in Finland. Lapuan Kankurit je členem prestižního klubu Masters of Linen, který garantuje špičkovou výrobu textilií ze lnu vypěstovaného v Evropě.

Made in Finland Lapuan Kankurit European Masters of Linen

Lapuan Kankurit

Historie Lapuan Kankurit se začala psát v roce 1917, tedy v době vzniku samostatného Finska. Od té doby je rodinná textilka v městečku Lapua vedena již čtvrtou generací a každý metr tkaniny vypráví unikátní příběh finského tkalcovského řemesla. Kombinace moderní techniky a kreativity nejlepších finských designérů má úžasné výsledky - třeba textilní saunové doplňky, krásné vlněné deky nebo exkluzivní ubrusy.

Lapuan KankuritLapuan KankuritLapuan Kankurit